top of page
  • Redakce

První ze 150 kamionů se právě nakládá.

Updated: Jun 26

Jedním z největších uzavřených obchodů společnosti Wood Seeds tohoto roku je bezesporu uzavření smlouvy na odběr 150 kamionů štípaného palivového dřeva a tesařského řeziva pro zákazníka do Německa.
Klíčový obchodní úspěch

Uzavření této rozsáhlé zakázky představuje pro Wood Seeds mimořádný obchodní úspěch. Smlouva na dodávku 150 kamionů dřeva je důkazem důvěry, kterou naši zákazníci mají v kvalitu našich produktů a služeb. Naše dřevo je ceněné nejen pro svou kvalitu, ale také pro udržitelné postupy, které při jeho těžbě a zpracování dodržujeme.


Strategický význam

Tato zakázka má pro naši společnost strategický význam. Dodávky do Německa, jednoho z nejvýznamnějších evropských trhů, nám otevírají dveře k dalším obchodním příležitostem a posilují naši pozici na mezinárodním trhu. Smlouva také potvrzuje naši schopnost realizovat velké a komplexní projekty, což je důležité pro budoucí růst a rozvoj společnosti.


Ekonomický přínos

Ekonomický přínos této zakázky je nesporný. Očekáváme, že nám přinese významné příjmy, které budou investovány zpět do rozvoje naší firmy, inovací a zlepšování našich služeb. Zakázka také znamená jistotu práce pro naše zaměstnance a vytváří nové pracovní příležitosti v regionu.


Udržitelný přístup

Jedním z klíčových faktorů, které přispěly k získání této zakázky, je náš závazek k udržitelnosti. Naše dřevo pochází z certifikovaných lesů, kde dbáme na udržitelné lesní hospodářství. Tento přístup oceňují nejen naši zákazníci, ale také širší veřejnost nejen v Německu, která stále více klade důraz na ekologickou odpovědnost firem.


Budoucnost a vize

Naším cílem je i nadále rozšiřovat naše trhy a posilovat naši pozici jako lídra v dodávkách kvalitního dřeva a dřevařských produktů. Věříme, že náš závazek k udržitelnosti a kvalita našich výrobků nám otevřou dveře k dalším významným obchodním příležitostem. Nakládka prvního z 150 kamionů pro německého zákazníka je důkazem našeho obchodního úspěchu, strategické vize a závazku k udržitelnosti. Jsme hrdí na to, že můžeme tímto způsobem přispívat k ekonomickému růstu a udržitelnosti naší společnosti a těšíme se na další výzvy a příležitosti, které nám budoucnost přinese.
35 views0 comments

Comments


bottom of page